IGIS
Paslaugos

Konkurencinė pakuočių dizaino analizė
Pakuotės dizainas
Techninis dizainas


Klientas

IGIS — vienas didžiausių dažų ir glaisto gamintojų Lietuvoje. Įmonės gamykloje Panevėžyje veikia nuosava laboratorija, kurioje kuriami ir išbandomi IGIS produktai. Kompanija bendradarbiauja su Šveicarijos, Suomijos laboratorijomis ir lyderiaujančiais pasaulyje žaliavų tiekėjais.
Nuoseklus pakuočių dizaino atnaujinimas

Klientų teigimu, iki šiol naudotas IGIS pakuočių dizainas buvo lakoniškas ir subtilus. IGIS produktai tapo atpažįstami iš savo aiškiai suvokiamos dizaino estetikos. Visgi ankstesniame pakuotės dizaine pirmenybė teikta Lietuvos rinkai, o per laiką įmonės eksporto pajėgumai sustiprėjo. Šalia to buvo atnaujintas IGIS logotipas. Tai pagrindinės priežastys, lėmusios sprendimą atnaujinti pakuotes.

Pirmame projekto etape buvo atlikta konkurencinė pakuočių dizaino analizė, įvertintos gerosios pasaulinės praktikos. Analizės ataskaitoje apžvelgtos pasaulyje lyderiaujančių gamintojų pozicionavimo ypatybės, išryškintos efektyviausios ženklinimo technikos. Konkurencinė analizė padėjo atrasti naujas galimybes ir pasirinkti tinkamiausią atsinaujinimo kelią. Buvo nuspręsta išlaikyti klientui pažįstamą subtilų dizaino pojūtį, bet organizuoti informaciją moderniau ir efektyviau.

Naujasis dizaino sprendimas orientuotas į šiuolaikinį pirkėją, ypatingai — apdailos specialistą, kuris ypač brangina savo laiką. Todėl naujojoje dizaino sistemoje pirmiausia į akis krenta aiškus produktų spalvinis ženklinimas bei stambūs trumpieji kodiniai pavadinimai. Šis sprendimas pagreitins IGIS produktų atpažįstamumą tiek parduotuvių lentynose, tiek statybos objektuose. Tuo pačiu tikslu buvo pertvarkyta visa techninė produktų informacija. Atsirado galimybė produkto informaciją skaityti telefone, nes kiekviena pakuotė paženklinta QR kodu, vedančiu į aktualų puslapį IGIS svetainėje. Procese perdaryti ir tarptautinei rinkai pritaikyti informaciniai ženklai. Rezultate paruošta virš 120 spaudos maketų.

Back to Top