IGIS
Paslaugos

Konkurencinė pakuočių dizaino analizė
Pakuotės dizainas
Techninis dizainas


Klientas

IGIS — vienas didžiausių dažų ir glaisto gamintojų Lietuvoje. Įmonės gamykloje Panevėžyje veikia nuosava laboratorija, kurioje kuriami ir išbandomi IGIS produktai. Kompanija bendradarbiauja su Šveicarijos, Suomijos laboratorijomis ir lyderiaujančiais pasaulyje žaliavų tiekėjais.
Nuoseklus pakuočių dizaino atnaujinimas

Klientų teigimu, iki šiol naudotos IGIS pakuotės pasižymėjo lakonišku ir subtiliu dizainu. IGIS produktai tapo atpažįstami iš savo aiškiai suvokiamos dizaino estetikos. Visgi iki šiol pirmenybė buvo teikiama Lietuvos rinkai, o einant laikui įmonės eksporto galimybės stiprėjo. Šalia to buvo atnaujintas IGIS logotipas. Tai kelios priežastys, lėmusios sprendimą atsinaujinti.

Pirmame projekto etape buvo atlikta konkurencinė pakuočių dizaino analizė, įvertintos gerosios pasaulinės praktikos. Analizės ataskaitoje apžvelgtos pasaulyje lyderiaujančių gamintojų pozicionavimo ypatybės, išryškintos efektyvios ženklinimo technikos. Konkurencinė analizė padėjo atrasti naujas galimybes ir pasirinkti tinkamiausią atsinaujinimo kelią. Buvo nuspręsta išlaikyti klientui pažįstamą subtilų dizaino pojūtį, bet organizuoti informaciją moderniau ir efektyviau.

Naujasis dizaino sprendimas orientuotas į šiuolaikinį pirkėją, ypatingai į apdailos specialistą, kuris tausoja savo laiką. Todėl naujojoje dizaino sistemoje pirmiausia į akis krenta aiškus produktų spalvinis ženklinimas bei stambūs trumpieji kodiniai pavadinimai. Šis sprendimas pagreitins IGIS produktų atpažįstamumą tiek parduotuvių lentynose, tiek statybos objektuose. Pertvarkyta visa techninė produktų informacija. Kiekviena pakuotė paženklinta QR kodu, kuris įgalina klientą produkto informaciją skaityti telefone. Procese perdaryti ir tarptautinei rinkai pritaikyti informaciniai ženklai. Rezultate paruošta virš 120 spaudos maketų.
Back to Top