IGIS
Paslaugos

Konkurencinė pakuočių dizaino analizė
Pakuotės dizainas
Techninis dizainas


Klientas

IGIS — vienas didžiausių dažų ir glaisto gamintojų Lietuvoje. Įmonės gamykloje Panevėžyje veikia nuosava laboratorija, kurioje kuriami ir išbandomi IGIS produktai. Kompanija bendradarbiauja su Šveicarijos, Suomijos laboratorijomis ir lyderiaujančiais pasaulyje žaliavų tiekėjais.
Nuoseklus pakuočių dizaino atnaujinimas

Klientų teigimu, iki šiol naudotas IGIS pakuočių dizainas buvo lakoniškas ir subtilus. Aiški ir paprasta dizaino estetika tapo reikšminga IGIS identiteto dalimi. Visgi pakuotės dizainas buvo pirmiausia orientuotas į vietinę rinką, o įmonės eksporto planai nuolat plėtėsi. Šalia to, kompanijai keičiantis, buvo atnaujintas IGIS logotipas. Tai pagrindinės priežastys, lėmusios sprendimą atnaujinti pakuotes.

Pirmame projekto etape buvo atlikta konkurencinė pakuočių analizė, įvertintos gerosios pasaulinės praktikos. Analizės išvadose išryškintos tendencijos padėjo atrasti tinkamiausią atsinaujinimo kelią. Buvo nuspręsta išlaikyti klientui pažįstamą subtilų dizaino pojūtį, bet pateikti informaciją moderniau, aiškiau ir efektyviau.

Naujasis dizaino sprendimas orientuotas į šiuolaikinį pirkėją, kuris brangina savo laiką. Todėl atnaujintose pakuotėse pirmiausia į akis krenta produktų spalvos bei stambūs trumpieji kodiniai pavadinimai. Šis sprendimas pagreitins produktų atpažįstamumą tiek lentynose, tiek statybos objektuose. Klientui pakaks įsiminti produkto spalvas arba kodinius pavadinimus. Taip pat atsirado galimybė techninę informaciją skaityti telefone, nes kiekvienas produktas paženklintas QR kodu, vedančiu į aktualų produkto puslapį IGIS svetainėje. Procese ženkliai patobulinti informaciniai simboliai – perdaryta ir tarptautinėms rinkoms pritaikyta per 30 piktogramų. Rezultate spaudai paruošta virš 120 spaudos maketų.
Back to Top