Paslaugos

Brando analizė
Logotipų dizainas
Brandų architektūra
Vizualinio identiteto standartai ir šablonai
Produktinių vizualizacijų atnaujinimo kūrybinė vadyba
Strateginės konsultacijos


APIE KLIENTĄ

Agacad yra programinės įrangos įmonė, kuri specializuojasi kuriant Informacinio Pastato Modeliavimo (BIM) sprendimus ir Revit papildinius architektūros, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonei. Kompanijos sprendimai skirti išplėsti Revit funkcijas, padidinti BIM modeliavimo efektyvumą ir suteikti naudotojams papildomų galimybių. Daugiau nei 13 000 specialistų iš 130 šalių naudojasi Agacad programinės įrangos licencijomis.


SPRENDŽIAMA PROBLEMA

Agacad produktų medį sudarė apie 60 brandų 11-oje kategorijų. Brandų vizualinei diferencijacijai buvo taikomos kelios dešimtys simbolių bei spalvų variacijų. Savarankiškai komunikuojami produktų brandai neturėjo aiškių sąsajų su Agacad, nors visi produktai pozicionuoti kaip ekosistemos dalis. Šalia to, produktų reprezentavimui buvo naudojamos pernelyg funkciškai sugeneruotos vizualizacijos.
REZULTATAS

Atsinaujinimo rezultate supaprastinta brandų architektūra. 2-3 kartus sumažintas produktinių brandų ir jų kategorijų skaičius. Optimizuotos brandų kategorijos suskirstytos hierarchiškai. Kiekvienas brandas atvaizduojamas kaip Agacad ekosistemos dalis. Išspręsta brandų pavadinimų sistema. Dirbant su inžinierių komanda sukurtos naujos, reprezentacinės produktų vizualizacijos, bei jų kūrimo standartai.
PROCESAS

Brando atnaujinimas susidėjo iš 4 etapų: situacijos ir galimybių preliminarios analizės, kokybinio brando tyrimo, produktinių vizualizacijų atnaujinimo ir vizualinio identiteto atnaujinimo. Brando tyrimo metu atlikti interviu, analizuota Agacad strateginė medžiaga, komunikacijos praktika, pasaulinė praktika. Išsamiai tirta kliento patirtis (UX), produktų ir paslaugų pozicionavimas. Tyrimo ataskaitos pristatytos visiems kompanijos darbuotojams. Atnaujinimo procese dirbant su Agacad inžinierių komanda sukurti nauji produktinių vizualizacijų standartai ir tiksliniam klientui informatyvios, reprezentuojančios vizualizacijos. Vizualinio identiteto atnaujinimas apėmė pilną logotipų ir jų dizaino sistemos kūrimo procesą.
Back to Top