Inhus
PROjektai

Brando identitetas
Brandų architektūra
Klientas

INHUS (buvusi įmonių grupė „Markučiai“) įgyvendina „Design-build“ tipo projektus, vienydama projektavimo, gamybos ir statybos įmones „INHUS Engineering“, „INHUS Prefab“ ir „INHUS Construction“. INHUS dirba su stambiausiomis Lietuvos, Skandinavijos statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto vystytojais.
KŪRYBINĖ KOMANDA

INK agency – projekto vadyba, strategija ir konsultavimas.
Mindaugas Misiūnas – sprendimų priėmimo grupės fasilitavimas, brando pavadinimo kūrimas, dizainas.
PROEJKTO IŠŠŪKIS

Įmonių grupė „Markučiai“ jungė skirtingas projetavimo ir statybos įmonių veiklas. Veiklos modelis remiasi „Design-build“ idėja, kai vienas subjektas klientui teikia ir projektavimo, ir statybos paslaugas. Pavyzdžiui, vienoje įmonės dalyje dirba apie 100 projektuotojų, o kitoje atliekama gelžbetonio konstrukcijų gamyba. Šalia to, dalis įmonių veikia Lietuvoje, o kitos – Skandinavijoje. Projekto iššūkis – suderinti skirtingų įmonių interesus ir atrasti visiems vadovams priimtiną konsensusą.
SPRENDIMAS

„INK agency“ sukūrė įmonių grupės atsinaujinimo strategiją. Mindaugas Misiūnas, kaip nepriklausomas specialistas, atliko kompleksines naujo brando kūrybos paslaugas bei fasilitavo vadovų grupę brando atnaujinimo procese. Klientui buvo pasiūlyta apjungti įmones po vieninga brandų architektūra. Taip „Markučių“ grupė virto „Inhus“. Pavadinimas „Inhus“ yra sudurtinis. Konceptualiai jungia du žodžius: „In“ – integruoti sprendimai, „Hus“ – skandinavų kalbose reiškia namą arba pastatą. „Inhus“ logotipe naudojama modulinė „H“ raidė, kuri simbolizuoja statybos procesą. Perduotas paslaugų rezultatas – 5-ios giminingos dizaino sistemos, paruoštos naudoti 5-iose skirtingose įmonių grupės padaliniuose, vizualiai adaptuotos komunikuoti tiek projektavimo, tiek statybos veiklą.
Back to Top