Moki veži
✱ 
Firminis stilius, grafinių standartų gairės
Klientas: 
Prekybos tinklas „MOKI VEŽI“, savo veiklą pradėjęs 2000 m., šiuo metu yra išaugęs iki 24 padalinių, kuriuose dirba per 750 darbuotojų.
Projekto užduotis:
Sukurti „MOKI VEŽI“ firminį stilių ir grafinius standartus. 
Nesenai atnaujintame „MOKI VEŽI“ logotipe naudojami 2 simboliai, kuriems suteikta elementari geometrinė išraiška — taikinys ir rodyklė. Tokių simbolių motyvus panaudojus grafiniame stiliuje, jie abstrahuojasi į bendrines geometrines formas ir stokoja pageidaujamo firminio stiliaus savitumo. Todėl buvo išskeltas tikslas — neįvedinėjant naujų simbolių sukurti firminį stilių, kuriame „MOKI VEŽI“ logotipo motyvai formuotų unikalesnę prekių ženklo patirtį.
Sprendimas:
Panaudojus taikinį, kaip charakteringiausią logotipo elementą, buvo sukurta dinaminė taikinio fragmentacija. Naujasis grafinis motyvas komunikuoja „MOKI VEŽI“ pavadinimui būdingą procesų seką ir taikinio simboliui suteikia vizualinio judėjimo pojūtį. 
Naujai sukurtas grafinis motyvas apjungia pavadinimo prasmę ir logotipe integruotą simboliką.
Logotipo simbolikai būdingas minimalizmas ir naujai sukurta grafinė fragmentacija, perteikiama visose „MOKI VEŽI“ vizualinio stiliaus priemonėse. Prekės ženklo pojūtis formuojamas net tik grafinio motyvo pagalba, bet ir kompozicinėmis plokštumomis.
Grafinė sistema aprašyta specialiai parengtose „MOKI VEŽI“ grafinio stiliaus gairėse. 
Ačiū ✱

KITI PROJEKTAI:

Back to Top