IGIS
✱ 
BRENDO STRATEGIJOS GAIRĖS, LOGOTIPAS, LOGOTIPO STANDARTŲ GAIRĖS
Klientas: 
„IGIS“ — vienas didžiausių grunto, glaisto, dažų ir tinko gamintojų Lietuvoje. Panevėžyje įsikūrusi gamykla per dieną pagamina apie 60 tonų produkcijos. 
Projekto užduotis:
2016 m. „IGIS“ atnaujino savo logotipą. Jis išsigrynino grafiškai: tapo aiškesnis ir geriau matomas. Mūsų bendradarbiavimas su „IGIS“ prasidėjo kuriant firminį stilių. Tačiau ilgainiui pradėjo išryškėjo „IGIS“ logotipo trūkumai. Nors ir atnaujinta, brendo vizualinė kalba buvo pernelyg bendrinė ir stokojo aiškiau suvokiamos kliento patirties bei unikalumo. 
Sprendimas:
Bendradarbiaujant su „IGIS“ buvo sukurtas naujasis logotipas ir organizuotos darbo sesijos, per kurias parengtos brendo pozicionavimo bei kliento patirties strategijos gairės. 
Praktinėje vartotojų patirtyje glaisto ir dažų produktai pažįstami per specifines šių medžiagų savybes: tąsumą, gebėjimą lengvai priimti ir išlaikyti pavidalą (plastiškumą). Medžiagos dažnai tepamos potepiais. Todėl šios aliuzijos yra koduojamos ir logotipo vizualikoje: ženklo geometrija yra plastiška, tarsi formuojama potepiais. Tai kuria vientisą produkto ir prekės ženklo patirtį bei suteikia gaires IGIS brendo komunikacijai.
Ačiū ✱

KITI PROJEKTAI:

Back to Top