IGIS
✱ 
BRENDO STRATEGIJOS GAIRĖS, LOGOTIPAS, FIRMINIO STILIAUS GAIRĖS
Klientas: 
„IGIS“ — vienas didžiausių grunto, glaisto, dažų ir tinko gamintojų Lietuvoje. Panevėžyje įsikūrusi gamykla per dieną pagamina apie 60 tonų produkcijos. 
Projekto užduotis:
2016 m. „IGIS“ atnaujino savo logotipą. Jis išsigrynino grafiškai: tapo aiškesnis ir geriau matomas. Mūsų bendradarbiavimas su „IGIS“ prasidėjo kuriant šiam logotipui firminį stilių. Tačiau ilgainiui pradėjo ryškėti „IGIS“ logotipo ir paties brendo neišspręstos identiteto problemos. Nors ir atnaujinta, brendo vizualinė kalba buvo pernelyg bendrinė ir stokojo aiškiau suvokiamo vartotojo patyrimo bei unikalumo. Logotipui nepavyko efektyviai komunikuoti jame numatyto simbolizmo. Pavadinimo šriftas asimiliuodavosi su antraštėmis. Spalvinis sprendimas apdailos kompanijai buvo sunkus, o viena iš firminių spalvų plačiau nepanaudojama. Todėl buvo priimtas sprendimas ištaisyti trūkumus ir dar sykį atnaujinti logotipą.
Sprendimas:
Bendradarbiaujant su „IGIS“ buvo sukurtas naujasis logotipas ir organizuotos darbo sesijos, per kurias parengtos brendo pozicionavimo bei patyrimo strategijos gairės. 
Praktinėje vartotojų patirtyje glaisto ir dažų produktai pažįstami per specifines šių medžiagų savybes: tąsumą, gebėjimą lengvai priimti ir išlaikyti pavidalą (plastiškumą). Medžiagos dažnai tepamos potepiais. Todėl šios patyriminės aliuzijos yra koduojamos ir logotipo vizualikoje: ženklo geometrija yra plastiška, tarsi formuojama potepiais. Tai kuria vientisą produkto ir prekės ženklo patirtį bei suteikia gaires brendo komunikacijai.
Ačiū ✱

KITI PROJEKTAI:

Back to Top